RUSYA BELGESİ

 

 

Sizlere birçok ülke içerisinde farklı farklı Pazar imkanları sunacak bu belge ile tüm ihracat sistemleriniz gerçekleşecektir. Rusya’da yapacağınız her satış ve ihracat işleri için bu belgeye sahip olmanız şarttır. Bu belge birçok tipte olabilir. Örneğin Rusya Uygunluk Belgesi, Gost R Belgesi gibi…
Bu tarzdaki belgeler sayesinde ülkeler arası satış işlemlerini tamamlarsınız ve ülkenin onayı dahilinde iş yapabilirsiniz. Aynı şekilde 2003 yılında Ulaştırma Bakanlığı tarafından şart konulan bu tip belgeler oluştu ve kontrolleri her dönem yapılmaktadır.
Rusya, Kazakistan vb. birçok ülkeye gidip iş yapabilme fırsatı tanınan bu belge ile tekstil, sağlık vb. birçok alanda işlerinizi yapabileceksiniz.
Rusya Belgesi Onaylı
Rusya artık artan göç ve iş teklifleri doğrultusunda ülke ithalat işlerindeki seçim ve kriterlerini arttırdı. Sadece gerekli evraklar ve şartlar tamamlandığında verilebilen Rusya Belgesi sayesinde ister bireysel ister şirket halinde Sovyet ülkelerinde işlerinizi yapabileceksiniz.
Bu belge ile dilediğiniz ayda ve zamanda ihracatlarınızı tamamlayabilirsiniz ve bu yoldan para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Her dönemin belge kotasına kendine ait olacaktır. Örneğin geçen senenin iş dolum kotası geçen seneye aittir, bu sene kullanılamaz.
Onay verilen senedeki veya aylardaki ilgili işe göre dönem içi çalışmalar belirlenir. Yerine getirilen işler ile de onaylı belge kullanımına başlanılabilir.

Rusya Belgesi Detaylar

Rusya’da artık birçok belge ve sertifika talep edilmektedir. Binlerce sektör elemanı Rusya’da çalışmak ve mal alım satımları için bu ülkeye başvurmaktadır ve böylece Rusya da binlerce talepten iyileri seçebilmek için gerekli detaylı araştırmaları yapmaktadır. Rusya’nın istediği belgelere örnek olarak Rusya gümrük birliği sertifikası, teknik şartnameler, uygunluk beyanlarını verebiliriz.
Dünyanın en güçlü ve lider devletlerinden biri olan Rusya, şartlar getirerek istediği belgeler ve programlar dahilinde izinli olarak ülkesine ürün alımı yapmaktadır ve bu belgelerin elde edilmesi işlemlerinde de sizler çok emek vermelisiniz.
Tüm çalışmalarınız, bilgileriniz tam olmalıdır ve Rusya belgesi için gerekli çalışmaları ve evrakları araştırmalı, en kısa sürede tamamlamalısınız.
Tüm çalışmaları eksiksiz yaptığınızda sizler kendi ekonominizin değişimi ve ülkeler arası ticaret işleriniz için bu belgeye sahip olabileceksiniz.